Сергій Лещенко: Я побував у місці національної ганьби – це траса з Києва на Черкаси

16 квітня 2018, 14:43

В суботу я побував у місці національної ганьби. Це траса з Києва на Черкаси. Не можуть в країні, громадяни якої поважають себе, існувати такі дороги.

У понеділок буде направлено мої звернення до уряду щодо катастрофічного стану доріг у Черкаській області.

Але це ніяк не допоможе десяткам чи сотням українців, які цими вихідними їздили до своїх родичів на поминальні дні та втратили свої колеса, нерви, гроші та здоров'я через корупціонерів при владі.

Бо саме через тотально корумповану державу може існувати таке неподобство.

Народний депутат України Сергій Лещенко.

Допис з особистої сторінки у Фейсбук. 

Фото зі сторінки Сергія Лещенка.

OLGA сказав:

Ви проїхали один раз і жахнулися, а ми, перевізники , змушені такими дорогами щоденно перевозити людей і до районних центрів і до інших міст України.Чого варта дорога на Смілу, Кривий Ріг, Жовті води, а Черкаси? Що робити? А ми ще й неабиякі гроші платимо на утримання доріг шляхом купівлі палива, де заложений акциз на ремонт доріг.В мене питання – Де Наші Гроші?

Іван Іванович сказав:

А в програмі Одарича,колись було: “Ми збудуємо автобам Київ-Черкаси” …..був 2 каденції….маємо,що маємо.

Черкащанка сказав:

“Національною ганьбою” є більше половини наших доріг. Дуже дивно, що тільки зараз обговорюється це питання, адже ми їздили по зруйнованим дорогам не один рік. А чого варта дорога до Києва через Канів! Там суцільна “пральна дошка”! А у місті? Йде травень, а його величність об”явила тендер! Знову до грудня не встигнуть освоїти дорожні гроші…Правда, гроші може “освоїти” і встигнуть, а от дороги зробити – ні.

Вова сказав:

Єдине, що навчились за роки незалежності – освоювати гроші. А Лещенко в Україні живе недавно, що так здивований станом доріг? І чомусь забув, що він вже майже 4 роки і є та сама влада яка відповідає за ці дороги.

Коля сказав:

С14 памятники руйнують ,краще б завітали до маетків голів автодорів за останні 20 років

Вгору