Середня черкаська зарплата складає 3,5 тисячі гривень

05 вересня 2015, 07:14

гроші

Середня номінальна заробітна плата на Черкащині у липні 2015р. становила 3501 грн., що у 2,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму на одну працездатну особу (1218 грн.).

Порівняно з червнем вона зросла на 0,7%, порівняно з липнем 2014 р. на 11,2%, - повідомляють у Головному управлінні статистики в Черкаській області.

Найвищий рівень оплати праці спостерігався у промисловості, державному управлінні й обороні; обов’язковому соціальному страхуванні, транспорті та складському господарстві, професійній, науковій та технічній діяльності, фінансовій та страховій діяльності, де заробітна плата працівників перевищила середній показник по економіці відповідно в 1,2–1,4 раза.

Значно нижче, ніж у середньому по області, оплачувалася праця зайнятих у поштовій та кур`єрській діяльності, тимчасовому розміщуванні й організації харчування, наданні інших видів послуг, де рівень заробітної плати не перевищив 60% від середнього по економіці області.

У статистичному зведенні враховувалися зарплатні дані штатних працівників підприємств, установ та організацій Черкащини із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб

Поділитись

Коментарі

Вгору