Село на Черкащині визнали «територією комфорту»

26 березня 2018, 14:16

За результатами обласного конкурсу з благоустрою населених пунктів області «Територія комфорту», Сагунівка здобула перше місце серед селищ міського типу та сіл області, пишуть "Сільські обрії".

- Для участі у конкурсі ми впродовж двох тижнів збирали цілий пакет документів з фото- та казначейськими звітами про використані кошти, - розповідає сільський голова Ірина Бодяненко. – Проте головне те, що нам було що показати, і як про себе заявити, адже ці зміни ми роюили власноруч.

Впродовж кількох років у Сагунівці відбувся ряд змін. Тут біля пам’ятників та пам’ятних знаків облаштували сучасні паркові зони, в центрі села, де колись було пустовище, з’явився сучасний сквер, реконструйовано території біля соціальних установ села та ін.

-  Громада стала брати участь в грантових конкурсах. Ми навчилися писати проекти, презентувати та захищати їх, - розповідає Ірина Вікторівна. – Всі наші успіхи та перемоги свідчать про згуртованість нашої команди та позитивне налаштування на створення комфорту в селі.

До речі, в першій категорії населених пунктів перше місце здобуло місто Ватутіне; в другій - перше місце місто Кам’янка, друге місце місто Жашків. Сагунівка виборола перемогу в третій категорії.

турист сказав:

Це тільки центр села, а що робиться при в їздах та виїздах із населеного пункту?? А обабіч дороги, по якій везуть людей в останню дорогу? Хотілося б узнати склад “поважної комісії” по визначенню переможця!

Вгору