Село на Черкащині претендує на звання «неймовірного»

06 серпня 2018, 10:01

Село на Черкащині претендує на звання «неймовірного»

Село Лебедин, що на Шполянщині, потрапило до 10-ки фіналістів IIІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018», який організувало аграрне онлайн-видання AgroPortal.ua.

Для участі у конкурсі кожне село повинно було описати, в чому полягає його унікальність та представити бізнес-план, який сприятиме розвитку села.

Лебединці мріють про створення сучасного культурно-історичного хабу, саме тому ця ідея і була подана на конкурс.

А для того, аби переконатися в доцільності втілення даного проекту та побачити неймовірні місця села, представники AgroPortal.ua відвідали Лебедин в рамках «Неймовірного сільського автопробігу».

- У тому, що лебединці класно облаштують новий культурно-мистецький та історичний простір, не сумніваємося. Фантазії їм не позичати, адже переконалися, що основний ген Лебедина — підприємливість», — констатує керівник AgroPortal.ua Алла Стрижеус.

За її словами, Конкурс «Неймовірні села України» проводиться вже втретє. Цьогоріч формат проекту змінився.

- Якщо в минулі роки для участі в конкурсі потрібно було в заявці лише описати село та його неймовірність, то в 2018 році обов’язковою умовою стали наявність бізнес-плану, доцільність і важливість ідеї, яку прагнуть утілити в життя громаді. На адресу редакції надійшло 195 різноманітних проектів, з яких експертна група визначила двадцять найліпших, а згодом – десять», — додає Алла Стрижеус.

Загалом, призовий фонд IIІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018» у розмірі 150 тис грн розподілять наступним чином: перше місце — 100 тис грн, друге та третє місця — по 25 тис грн.

Також представник села-переможця конкурсу отримає унікальну можливість від проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» відвідати восени цього року Німеччину з метою обміну досвідом щодо розвитку державного управління та коопераційного самоврядування у Німеччині. Крім того, одне з 10 сіл-фіналістів отримає у подарунок від Посольства Королівства Нідерланди в Україні клумбу з тюльпанів, що дозволить селу стати ще привабливішим.

Головний партнер конкурсу корпорація IMMER Group, яка пропонує нове екологічно чисте рішення для підвищення ефективності агропромислового рослинництва — біорозкладну плівку для мульчування ґрунту, дотримується принципів, що українське село – це наріжний камінь розвитку сільського господарства, тому всіляко сприяє його розвитку, підтримуючи подібні проекти.

До завершення голосування залишилося менше місяця, і вже 24 серпня  на сайті AgroPortal.ua буде оголошено переможців, дату і місце нагородження.

Проголосувати за село Лебедин, яке представляє Черкаську область на всеукраїнському конкурсі, можна тут

 

 

 

Коментарі

Вгору