Щоб зібрати гроші на АТО, викладачі годуватимуть студентів борщем

06 грудня 2014, 09:48
IMG_0945

Скринька у фойє ЧНУ. Фото Про все

Студенти та викладачі Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького хочуть придбати тепловізор для бійця, який нині воює неподалік Донецького аеропорту.

- Цей хлопець - це наш студент. За його проханням ми не афішуємо  його ім'я та прізвище, - розповідає у коментарі "Про все" волонтер та аспірант ЧНУ Анатолій Запорожець. - Частину коштів вдалося зібрати завдяки благодійному баскетбольному матчу між командою ЧНУ та "Черкаськими Мавпами". До них додали ще ті, які збирали під час аукціону побачень.

Загалом університету вдалося зібрати близько 30 тисяч гривень. Але на тепловізор цього не вистачає.

- Зараз намагаємося дозбирати кошти. У фоє університету поставили скриньку. Але тепловізор - дороговартісний прилад, який коштує близько 58 тисяч гривень, - зазначає в. о. ректора ЧНУ Олександр Черевко.

Щоб вилучити ще хоча б частину таких необхідних для придбання тепловізора коштів, студенти ініціюють благодійний викладацький аукціон. Що служитиме лотом визначають самі викладачі.

- Хтось приносить свою улюблену книжку, хтось чашку. А один викладач пообіцяв купити продукти й піти з ними до студентів у гуртожток та приготувати їм борщ, - розповідає про викладацькі "лоти" Анатолій Запорожець. - Цікавий лот запропонував і ректор - катання разом зі студентами на лижах.

Поділитись

Коментарі

Вгору