Щоб відремонтувати усі зупинки в Черкасах, у бюджеті не вистачить грошей, – Отрешко

30 квітня 2014, 10:55

На облаштування зупинок громадського транспорту у цьогорічному бюджеті Черкас закладено 700 тисяч гривень. Роботи планують розпочати, орієнтовно, наприкінці травня. Першими оновлення відчують зупинки по бульв. Шевченка, вул. Смілянській, вул. Чорновола, вул. Сумгаїтській та вул. Руставі. На черзі – облаштування решти місць для очікування громадського транспорту в Черкасах.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

Начальник управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Сергій Отрешко зауважив, що навряд чи коштів, передбачених у нинішньому міському бюджеті, вистачить на ремонт усіх зупинок громадського транспорту комунальної форми власності в Черкасах. Таких в місті – близько 230.

– Більшість з них потребує значного оновлення, а то й повної заміни, – повідомив Сергій Володимирович.

Тоді як загалом в Черкасах розташовано 395 зупинок та зупинкових комплексів, частина з яких віддана в оренду комерційним структурам. Ті – не лише за свій рахунок встановлюють зупинкову конструкцію, але й облаштовують територію довкола.

– Ми сподіваємось охопити відповідними роботами (де потрібно – замінити повністю зупинку, а де – здійснити її поточний чи капітальний ремонт), аби привести до належного стану зупинки хоча б на головних магістралях і центральних вулицях міста, щоб створити комфортні умови для наших жителів у період очікування громадського транспорту , – наголосив Сергій Отрешко.

За його словами, відповідну роботу здійснюватиме КП «ЧЕЛУАШ». Нині на стадії завершення юридичні процедури щодо передачі на баланс цього підприємства усі зупинки комунальної форми власності. Після чого будуть виконуватись роботи із їх облаштування.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору