Уманчани підуть на побачення для допомоги хворій дівчині

03 грудня 2014, 16:28

1

Уманчани на Андрія шукатимуть собі пару. Хлопці та дівчата одночасно побувають на 12 «швидких побаченнях». Організатори надіються, що містяни знайдуть собі пару для святкування Нового року. Виручені кошти від побачень віддадуть на лікування 4-річної Яни Сторожук, яка хвора на ДЦП, інформує Вечірня Умань.

- Ми вирішили провести "швидкі побачення", аби люди не святкували Новий рік на самоті, - розповідає Ірина Зозуля. – Надіємося, що після наших побачень «народиться» чимало нових пар. Ми «розбили» всіх бажаючих знайти другу половину на дві групи: 18-29 р.  та 30-45 р.

На «побаченнях» заборонено запитувати про вік, місце роботи або навчання та номер телефону співрозмовника. Ці дані організатор надсилає після завершення побачень учасникам тільки за умови, якщо симпатія хлопця та дівчини взаємна. Про це вони вказують в анкетах, які заповнюють в «процесі побачення».

- Побачення платні, але якщо в Києві беруть по 150 грн. з особи, то ми беремо 20. Частина коштів піде на лікування 4-річної Яни Сторожук, яка хвора на ДЦП,  а інша - на оренду приміщення та безалкогольні напої, - продовжує Ірина.

«Швидкі побачення» будуть відбуватися 13 грудня. Щоб стати їхнім учасником звертайтеся за телефоном 096 704 44 93, Анастасія.

Поділитись

Коментарі

Вгору