Щоб канівчани краще розуміли свою владу, депутатам пропонують виділити 75 тис грн

17 січня 2017, 19:06

Cireny

Місцева влада має намір витратити 75 тис грн на висвітлення своєї діяльності у газеті «Дніпрова зірка».

Відповідна інформація міститься у тексті програми про висвітлення діяльності Канівської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у міській газеті «Дніпрова зірка» в 2017 році, яку планують розглянути народні обранці на найближчому сесійному засіданні міського депутатського корпусу, пише «Kanos».

Згідно тексту документу, із загальної суми 75 тис грн, 14 тис 600 грн передбачається витратити на висвітлення роботи депутатів міської ради (по 400 грн на кожного народного обранця). Решта ж коштів, вочевидь, піде на висвітлення діяльності міського голови, виконавчих органів міської ради та їх посадових осіб.

Одним із ключових завдань такого документу, на думку чиновників, має стати інформування населенням про діяльність Канівського міського голови, його заступників, виконавчих органів і посадових осіб міської ради,  депутатів, оприлюднення їх офіційних позицій та надання коментарів стосовно важливих тем у житті міста. Також сюди буде включено інформування про підготовку, перебіг та результати сесій і пленарних засідань міської ради, висновки та рекомендації постійних комісій, новини про культурне життя міста, зокрема анонси та перебіг культурних подій, що відбуваються за підтримки міської ради та її виконавчого комітету.

Поділитись

Коментарі

Вгору