Черкащани можуть отримувати компенсацію за неякісні послуги з електропостачання

17 січня 2017, 19:31

22142-1_large

З 12 січня споживачі мають можливість отримувати компенсацію за неякісні послуги з електропостачання. Цього дня набув чинності Порядок забезпечення стандартів якості послуг з електропостачання, затверджений постановою НКРЕКП від 18.10.2016 № 1841, повідомляє Главком.

Порядок був розроблений Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з метою захисту прав споживачів, яким надаються послуги з електропостачання неналежної якості, стимулювання ліцензіатів до підвищення рівня якості послуг та відповідає практиці європейських країн.

Розмір компенсації за недотримання гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання цьогоріч становить 50-200 гривень, а з 1 січня 2018 року – 100-400 гривень. Приміром, за порушення п’ятиденного терміну на відновлення електропостачання споживача після усунення ними порушень і оплати заборгованості, підприємство-енергопостачальник заплатить штраф у розмірі 100 гривень, а за порушення п’ятиденного терміну підключення електроустановки замовника до електричних мереж, при якому без потреби було припинено електропостачання інших споживачів, - 200 грн.

Розмір компенсації за недотримання гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання:

jpg_08

 

2_08

Поділитись

Коментарі

Вгору