Що показуватимуть у Черкаському драмтеатрі в кінці квітня та на початку травня (анонс)

26 квітня 2015, 12:00

репертуар на травень

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр  імені Т.Г.Шевченка запрошує:

29 квітня, середа, 18.30

ПРЕМ’ЄРА  ВИСТАВИ  В  РАМКАХ ПРОЕКТУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ТЕАТРАЛЬНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ -

ТАКА  ЛЮБОВ (драма життя).

Перед нами три покоління: бабуся, мама та дочка. У кожної своє життя, своя історія, любов. Та у Олени любов особлива — не груба, матерно-алкогольна, як у мами і бабусі, а тиха, спокійна, мирна. Взаємна.

Стомившись від слабкодухості матері, яка вічно терпить побої та приниження чоловіків, Олена тікає до іншого міста. Сказавши одного разу цьому дикому світу “ні”, вона будує стосунки за принципово іншими законами — законами любові, довіри та поваги. Вона розчиняється у Паші, а Паша — у ній. Обидва мріють про дитину. Але доля не питає їх, а йде своїми шляхами.

30 квітня, четвер, 18.30

ПРЕМ’ЄРА

АКАДЕМІЯ СМІХУ

Це гра в театр на дві дії за п'єсою Кокі Мітані. «Академія сміху» – це жвавий, несподіваний, переповнений гумором діалог двох фахівців своєї справи – драматурга і цензора. Кожен з них має важливу мету: один прагне затвердити до постановки в театрі нову комедію, а інший намагається завадити цьому усіма можливими способами. Сім днів триває їхнє спілкування, упродовж якого непримиренні вороги стають друзями, антагоністи – однодумцями і співавторами. Вони вигадують, переписують, і тут же озвучують написане в ролях, а наприкінці спільно створюють шедевр комедійної майстерності. Постановка значно глибша, аніж просто комедія. Вистава  – про конфлікт митця і суспільства, про боротьбу художника з жорсткими рамками цензури.

3 травня, неділя, 17.00

БОЇНГ-БОЇНГ

П'єса Марка Камолетті, що  увійшла до книги рекордів Гіннеса, поставлена ​​в 60 країнах світу. Це комедія про роман молодого паризького ловеласа з трьома чарівними стюардесами, обраниці якого літають на різних авіалініях, і це змушує винахідливого нареченого підлаштовувати своє життя під розклад"прильоту-відльоту" всіх "наречених". Виникають  непорозуміння, що призводять до нескінченно смішних ситуацій...

6 травня, середа, 18.30

КАЙДАШЕВА СІМ’Я

(трагікомедія на 3 дії Івана Нечуя-Левицького)

Жив-був собі на світі Омелько Кайдаш. Про життя говорив розумно, пив собі гірку та колеса для возів лагодив. І була в нього сварлива дружина та двоє задиркуватих синів. Привели сини у хату невісток - і почалося: зранку сварка, а навечір - бійка. І так день у день. Та й годі сподіватися на мир, коли перед нами справжнісінька кайдашева сім'я.

МУДРІ  КАЗКИ  ДЛЯ  ДІТЕЙ  ТА  ДОРОСЛИХ

3 травня, неділя, 12.00

ЗОЛОТЕ КУРЧА

Музична казка розповідає маленьким глядачам про добро і зло, щирість, любов, мужність, хоробрість. Уособленням цих людських рис у виставі є хитра, жадібна, корислива Лисичка, добрий, довірливий Вовк і непосидючий маленький Півник.

Ціна квитків від 20 грн.

Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор - 36-07-18

За інформацією Черкаського прес-клубу реформ

Поділитись

Коментарі

Вгору