Держсільгоспінспекцією області керуватиме Бондар

26 квітня 2015, 12:41

1

Наказом Державної інспекції сільського господарства України від 10 квітня 2015 року №48-кт покладено виконання обов’язків начальника державної інспекції сільського господарства в Черкаській області на Бондаря Олександра Олександровича, заступника начальника інспекції, з 10 квітня поточного року, інформує Прес-центр.

Серед заступників начальника інспекції Олександр Бондар має найбільший стаж роботи на означеній посаді. За розподілом обов’язків організовував питання технічного нагляду, реєстрації та зняття з обліку машин та обладнання, контролював питання господарського забезпечення інспекції.

Під чіткою та послідовною орудою Олександра Олександровича службою з технічного нагляду обласної інспекції протягом 2014 року обслуговувалось більше чотирьох тисяч підприємств, організацій та установ різних форм власності та чотирнадцяти тисяч фізичних осіб. Незважаючи на недостатнє фінансування видатків на утримання інспекції – зменшення видатків за усіма статтями витрат на дві третини, у звітному році забезпечив виконання завдань та показників профільних служб на рівні 2013 року. До утворення Держсільгоспінспекції в області Бондар Олександр з 2009 року займав посаду начальника інспекції Держтехнагляду Черкаської облдержадміністрації.

Водночас, наказом Державної інспекції сільського господарства України від 7 квітня 2015 року № 47-кт начальник Держсільгоспінспекції в Черкаській області Почапський Павло Кузьмич звільнений за угодою сторін 7 квітня поточного року.

Повідомляють у прес-службі Держсільгоспінспекції в Черкаській області.

Поділитись

Коментарі

Вгору