Що показуватимуть у Черкаському драмтеатрі в кінці квітня (анонс)

18 квітня 2015, 20:18

театр

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр  імені Т.Г.Шевченка запрошує:

22 квітня, середа, 18.30

ПРЕМ’ЄРА

АКАДЕМІЯ СМІХУ

Це гра в театр на дві дії за п'єсою Кокі Мітані. «Академія сміху» – це жвавий, несподіваний, переповнений гумором діалог двох фахівців своєї справи – драматурга і цензора. Кожен з них має важливу мету: один прагне затвердити до постановки в театрі нову комедію, а інший намагається завадити цьому усіма можливими способами. Сім днів триває їхнє спілкування, упродовж якого непримиренні вороги стають друзями, антагоністи – однодумцями і співавторами. Вони вигадують, переписують, і тут же озвучують написане в ролях, а наприкінці спільно створюють шедевр комедійної майстерності. Постановка значно глибша, аніж просто комедія. Вистава  – про конфлікт митця і суспільства, про боротьбу художника з жорсткими рамками цензури.

25 квітня, субота, 17.00

Капітальне  поновлення вистави!

Назустріч бажанням черкащан, що не встигли переглянути  оновлену виставу, що із великим успіхом пройшла у День Театру, на сцені знову -

ЦИГАНСЬКИЙ БАРОН

Комічна опера Йоганна Штрауса, що протягом всього життя композитора користувалась шаленим успіхом, поступаючись по популярності лише «Летючій миші». Як і належить оперній постановці, тут є хитросплетіння доль, підступність, вир пристрастей і, звичайно, кохання. …Барінкай, син власника старого замку, повернувшись після мандрів, дізнається, що торговець Зупан заволодів його майном і за допомогою судді прагне узаконити володіння. В цей час поряд із замком зупиняється циганський табір. Барінкай закохується в молоду циганку Саффі, а цигани оголошують його своїм бароном…

26 квітня, неділя, 17.00

СКАНІНГ

Вистава-фантазія у стилі кіберпанк, (аналог «Матриці», «Початку», «Важко бути Богом»). Майбутнє, десь через 300 років, коли люди  знаходяться у Системі, яка їх   контролює   на    рівні думок і почуттів. Люди у Системі переконані, що живуть у вільній країні, працюючи 16 годин на добу, без вихідних, без часу на творчість, на почуття. Щомісяця відбувається ротація жінок: вони переходять від чоловіка до чоловіка, не розуміючи, що з ними відбувається… Але природа бере своє і Система  дає збій. Вистава про майбутнє-минуле, спотворене суспільством, де природа пробивається через це спотворення.

29 квітня, середа, 18.30

ПРЕМ’ЄРА  ВИСТАВИ  В  РАМКАХ ПРОЕКТУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ТЕАТРАЛЬНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ -

ТАКА  ЛЮБОВ (драма життя).

Перед нами три покоління: бабуся, мама та дочка. У кожної своє життя, своя історія, любов. Та у Олени любов особлива — не груба, матерно-алкогольна, як у мами і бабусі, а тиха, спокійна, мирна. Взаємна.

Стомившись від слабкодухості матері, яка вічно терпить побої та приниження чоловіків, Олена тікає до іншого міста. Сказавши одного разу цьому дикому світу “ні”, вона будує стосунки за принципово іншими законами — законами любові, довіри та поваги. Вона розчиняється у Паші, а Паша — у ній. Обидва мріють про дитину. Але доля не питає їх, а йде своїми шляхами.

МУДРІ  КАЗКИ  ДЛЯ  ДІТЕЙ  ТА  ДОРОСЛИХ

26 квітня, неділя, 12.00

БАРВІНОК-ГЕРОЙ

Перевірена часом і улюблена поколіннями українська авторська казка (або ж справжній графічний роман, серіал!) Богдана Чалого і художників Кіри та Віктора Григорьєвих,  нагороджена міжнародною премією імені Ханса Крістана Андерсена,  переноситься на сцену в жанрі епічного мюзиклу для дітей і батьків  –   про гартування сили і віри в перемогу хлопчика-квітки Барвінка під пильним оком мудрого Діда Гарбуза та миролюбного народу Лелек.

Політ до вирію, битва з хижими орлами,  зустріч з тубільцями і перемога над злими силами – кличуть до уяви піснями в супроводі оркестру і композиціями хлопця ді-джея, який сам мріє про далекі подорожі і нових друзів.

Ця давня казка, прочитана із сьогодення, видається нам поемою про таємницю збереження у дні випробувань народної сили і мудрості, які мають чарівну властивість – передаватися із покоління в покоління…

Ціна квитків від 20 грн.

Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор - 36-07-18

За інформацією Черкаського прес-клубу реформ

Коментарі

Вгору