Що показуватимуть у Черкаському драмтеатрі 13-20 квітня

07 квітня 2016, 19:00

театр

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради представляє:

13 квітня, середа, 18-30 (у приміщенні Будинку культури ім. Івана Кулика)

ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ

Комедія Михайла Старицького про перипетії жевжика, що намагається погнатись за двома зайцями,  одружившись водночас із багатою міщанкою, і з бідною красунею.

Тривалість вистави - 2 год. 15 хв.

16 квітня, субота, 17-00 (у приміщенні  філармонії)

СІЛЬВА (оперета на  3 дії)

Видатний твір короля оперети Імре Кальмана, успіх якій забезпечують приголомшлива музика, мексиканські пристрасті, яскраві костюми та дивовижні декорації.

Тривалість вистави - 3 год.

17 квітня, четвер, 18-30 (у приміщенні  філармонії)

ТЕВ’Є-МОЛОЧНИК (ПОМИНАЛЬНА  МОЛИТВА)

Геніальне трактування творів Шолом-Алейхема епохального сценариста  та драматурга Григорія Горіна (Той самий Мюнхаузен; Формула кохання) – історія про те, як у єврейському селі живе бідний молочник Тев'є,  у п'яти дочок якого є тільки один шанс вирватися із убогості - вдале заміжжя. Відповідно до традицій, Тев'є намагається вдатися до допомоги свахи, але дочки воліють самі вирішувати свою долю.

Тривалість вистави - 2 год.

20 квітня, середа, 18-30 (у приміщенні Будинку культури ім. Івана Кулика)

МАРТИН БОРУЛЯ

Людині притаманно чогось хотіти, кудись дертися, щось комусь доводити. Та ж чи насправді це потрібно? Куди дійдемо, як бажання здійсниться? Можливо, краще зупинитися?...Заможний селянин Мартин Боруля, посварившись із поміщиком Красовським, затіває судовий процес, щоб довести, що він такий же дворянин, як і сам Красовський. Мрія стати вище, вагоміше цілковито поглинає героя, котрий з рештою за тією химерою втрачає здатність реального сприйняття світу… Іскрометна комедія класика української літератури Івана Карпенка-Карого.

Тривалість вистави - 2 год. 15 хв.

МУДРІ  КАЗКИ  ДЛЯ  ДІТЕЙ  ТА  ДОРОСЛИХ

17 квітня, неділя, 12-00 (у приміщенні  філармонії)       

ВСІ МИШІ ЛЮБЛЯТЬ СИР

Романтична музична казка для дітей (за твором Дюли Урбан).
…Як ви гадаєте, що могло б трапитися з шекспірівськими героями Ромео та Джульєттою, якщо б вони опинилися в  казці?.. Мрійливий  Рома та ніжна  Ружа дуже сильно сподобалися один одному… Проте у їх романтичні стосунки втручаються батьки, що із найпершої зустрічі стали найзапеклішими ворогами. І все це - лишень тому, що одна родина – сірих мишей, а інша – білих. У обох сімействах вирують справді шекспірівські пристрасті На який крок відважаться закохані Рома та Ружа, аби примирити своїх батьків та вберегти любов? Чи є сенс у постійних сварках, якщо всі миші однаково бояться котів і люблять сир? Що, врешті-решт, переможе: почуття Роми й Ружі чи сувора батьківська заборона дітям навіть розмовляти?...

Тривалість вистави 1 год.

Початок вечірніх вистав – о 18 год. 30 хв.;  субота, неділя –  о 17 год.; дитячих - о 12 год.

Ціна квитків від 20 грн.

Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор 36-07-18

За інформацією Черкаського прес-клубу реформ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору