Що насправді робить у міськраді звільнений Беззубенко

25 грудня 2014, 14:15

фото (2)

Екс-заступник міського голови Віктор Беззубенко попри звільнення з цієї посади продовжує працювати у міськвиконкомі. За словами секретаря міськради Олександра Радуцького, він вирішує фінансові питання, зокрема, щодо проходження коштів по казначейським рахункам. Натомість Віктор Беззубенко спростовує такі закиди секретаря, стверджуючи, що він є лише радником міського голови і ні на що у мерії не впливає, тим паче на фінанси. 

Що насправді у міській раді робить колишній перший заступник міського голови, екс-регіонал Віктор Беззубенко, спробував розібратися кореспондент Про все.

За словами секретаря Черкаської міськради Олександра Радуцького, учора він отримав лист-звернення до казначейства від 13 листопада цього року. У листі йдеться: "враховуючи складну фінансову ситуацію в місті, нестабільне підкріплення видатків міського бюджету просимо в подальшому з метою  необхідності здійснення видатків на пріоритетні напрямки для забезпечення життєдіяльності міста щоденний розподіл наявних ресурсів узгоджувати особисто зі мною (міським головою) або першим заступником міського голови Віктором Беззубенко. 

- Я неодноразово заявляв, що у Сергія Одарича з минулого тягнеться червона стрічка, підв'язана під Беззубенка. Віктор Беззубенко вже не є першим заступником міського голови, але, як виявилося, продовжує працювати. Я неодноразово казав, що саме завдяки цим діям відбувалося те, що одним проплачуються платежі, а іншим - ні. Це є корупційна схема. Є реєстр платіжок, який повинен зніматися почергово. А проплати здійснюються вибірково. Я вважаю, що ці питання не повинні одноосібно вирішувати міський голова чи Беззубенко, який до того ж вже не працює у міськвиконкомі, - наголосив Радуцький.

Він зауважив, що для того, щоб залишити Беззубенка у міськраді на другому поверсі, у своєму кабнеті з секретарем, було складено угоду між громадянином Беззубенком та директором департаменту організаційного забезпечення Лідією Маліщук. Відповідно до неї, Віктор Беззубенко бере участь у проведенні нарад та вирішенні організаційних питань.

Натомість Віктор Беззубенко стверджує, що ніякого відношення до казначейської служби не має. Він працює у департаменті організаційного забезпечення і бере участь у нарадах з міським головою, який дає йому разові доручення.

- Враховуючи те, що я був куратором фінансів, у ці разові доручення входять і мої поради міському голові, як у законний спосіб здійснювати і фінансування, і підкріплення. Ні в який спосіб я не впливав ні на які платежі. На сьогодні створено ажіотаж навколо казначейської служби. Для того, щоб ухвалити абсолютно об'єктивне рішення, міський голова на минулому тижні надав лист, згідно з яким я не маю права звертатися до казначейства. Мої поради носять виключно рекомендаційний характер, я не підписую жоден документ, - заявив Беззубенко.

Також він пояснив, що написав заяву з проханням оформити його радником міського голови, проте насправді ще не вирішив, чи залишиться на цій посаді після Нового року.

- Я не знаю, де буду працювати після Нового року, я амбітний політик, я все знаю, я у 2015 році бачу себе або першим заступником, або міським головою, або працюватиму в бізнесі, ніяким керівником департаменту я працювати не буду. Я написав заяву, щоб мене перевели у законний спосіб радником із першого заступника. Департамент юридичного забезпечення дав відповідь, що переведення першого заступника на нижчу посаду є законним. Я написав заяву з проханням оформити мене радником, мені дали для заповнення декларацію і автобіографію. Але зараз я цього не роблю, оскільки хочу визначитися, чи потрібна мені ця робота після Нового року, - повідомив Віктор Беззубенко.

Поділитись

Коментарі

Вгору