Водоканалівці чотири дні боролись з поривом по Пацаєва

25 грудня 2014, 14:42

12

Нещодавно на водогоні, що постачав воду у два будинки по вул. Пацаєва, виник порив. При перекритті мережі водопостачання для проведення ремонтних робіт також вийшли з ладу дві засувки діаметром 200 мм та 100 мм. Водночас біля цих будинків водоканалівці виявили близько 20-ти відкритих оглядових колодязів, кришки з яких було викрадено. Фахівці цеху мереж водопостачання та водовідведення КП «Черкасиводоканал» невідкладно взялися проводити масштабний ремонт за цією адресою.

Окрім ліквідації пориву комунальники виконали промивання та дезінфекцію мережі водопостачання. Роботи проводили у нічний час, щоб споживачі не відчули жодних незручностей. Також проведено капітальне прочищення та промивання 1,3 км каналізаційної мережі. Для безпеки мешканців будинків вул. Пацаєва водоканалівці накрили бетонними кришками відкриті оглядові колодязі, попередньо провівши їх чистку та ремонт.

Роботи тривали 4 дні. Працівники «Черкасиводоканалу» робили усе можливе, щоби аварійні роботи не вплинули на комфорт споживачів. Тому вдячні мешканці цих будинків надіслали на ім'я директора КП «Черкасиводоканал» лист-подяку за якісно виконаний ремонт водогону.

«Щиро вдячні Вам за організацію якісно виконаного ремонту нашого водогону. Ваші спеціалісти попрацювали добросовісно», зазначено в листі.

2014-12-25

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору