СБУшники хвилюються, що в Черкасах можуть бути провокації, тому просять пильнувати

16 травня 2014, 12:02

У зв’язку зі складною внутрішньополітичною ситуацією та збройною агресією проти України, Управління СБ України в Черкаській області звертається до мешканців із закликом щодо дотримання поміркованості та розважливості!

Не удавайтеся до провокацій, відрізняйте правдиву інформацію від тієї, що формує провокаційні погляди та призводить до розбрату у суспільстві та ескалації насильства.

На сьогодні робота Управління СБ України в Черкаській області здійснюється у посиленому режимі. Повсякчас у місті та області відпрацьовується комплекс заходів у межах роботи регіональної координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Черкаській області.

В Управлінні цілодобово діє номер «гарячої» лінії: (0472) 37 92 44, за яким громадяни можуть повідомляти про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, факти та наміри здійснення сепаратистської і терористичної, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності, також ви можете надсилати повідомлення на електронну адресу: e-mail: [email protected] чи звертатися особисто в Управління СБ України в Черкаській області за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, 240.

За інформацією прес-служби Управління СБ України в Черкаській області

 

Поділитись

Коментарі

Вгору