Правоохоронці Великобританії розшукали підозрюваного у вчиненні тяжких злочинів на Черкащині

16 травня 2014, 11:42

Прокуратурою Черкаської області направлено клопотання до компетентних органів Великобританії про екстрадицію особи, яка перебуває у міжнародному розшуку з листопада 2006 року, інформує прес-служба відомства.

Підозрюваного розшукує УМВС України в Черкаській області за вчинення злочинів, передбачених статтями 255 ч. 1, 190 ч. 4, 209 ч. 3, 358 ч. 3 КК України – заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство), вчинене в особливо великих розмірах, використання підроблених документів, легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, участь у злочинах, вчинених злочинною організацією.

У ході досудового розслідування встановлено, що упродовж 2006-2008 років підозрюваний зі спільниками шляхом обману та зловживання довірою, змусив членів Християнської релігійної громади повного Євангелія «Служіння святого духа» отримати кредити в банківських установах. У подальшому, з метою легалізації коштів, здобутих незаконним шляхом, злочинці перераховували їх під виглядом фіктивних операцій на рахунки Черкаських приватних підприємств. Сума збитків, завданих громадянам злочинною діяльністю, становить понад 4 млн грн.

Місцезнаходження однієї з розшукуваних осіб встановили у травні нинішнього року правоохоронні органи Великобританії, про що було поінформовано колег з України.

Наразі компетентними органами вказаної країни розглядається запит прокуратури Черкаської області про видачу (екстрадицію) підозрюваного.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору