СБУ викрила чиновників, що завдали 7 млн грн збитків черкаському підприємству

29 липня 2015, 07:31

1438017184_zbi-2

Співробітники Служби безпеки України спільно з Генпрокуратурою викрили факти нанесення багатомільйонних збитків одному з черкаських державних підприємств при реалізації його майна.

Службові особи Фонду державного майна України, Черкаського заводу та однієї з українських бірж реалізували по значно заниженій вартості низку об’єктів державного підприємства. Внаслідок чого заводу було завдано збитків на суму понад 7 мільйонів гривень, повідомили у прес-центрі СБ України.

Співробітники спецслужби також встановили, що продаж майна здійснювався з порушенням вимог чинного законодавства та за попередньою змовою в інтересах конкретно визначених комерційних структур.

1438017248_zbi-1

Під час обшуків правоохоронці виявили документи, які підтверджують причетність службових осіб до розкрадання грошей заводу. У зловмисників вилучено грошові кошти на загальну суму понад 5 мільйонів гривень у національній та іноземній валютах й інші цінності.

Додатково під час обшуків співробітники СБУ виявили документи, які свідчать про умисне доведення державного підприємства до банкрутства та підроблені документи щодо плану санації заводу.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності службових осіб, задіяних в оборудці, та встановлення їх можливих спільників.

Коментарі

Вгору