Сакури з Японії відтепер квітуватимуть у Черкасах (фото)

22 травня 2018, 15:53

Фото: Про все

Сьогодні в Черкасах було відкрито "Алею сакур". 25 саджанців, які місто отримало від Японії в рамках проекту “Висадження сакур”, висадили біля Долини Троянд.

Участь в церемонії відкриття алеї взяв Другий Секретар Посольства Японії в Україні Хошіно Юічі та міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. 

Хошіно Юічі зазначив, що Черкаси дуже схоже на його рідне місто, тому він відчуває себе тут як вдома.

— Для Японців сакура - це символічна рослина. Дуже приємно, що ми висаджуємо багато сакур по всій Україні. Я сподіваюся, що цей проект буде стартом для інших цікавих проектів у відносинах між Україною та Японією, — сказав Другий Секретар Посольства Японії в Україні Хошіно Юічі.

Фото: Про все

Кампанія з висадження сакур розпочалася ще минулого року. Цього року Посольство Японії вирішило продовжити цей проект і звернули увагу на Черкаси.

— Цього року ми побачили, що в Черкасах немає сакури, але є великий інтерес до японської культури. Саме тому ми вирішили висадити дерева в цьому місті, — додав Хошіно Юічі.

Фото: Про все

Перед відкриттям алеї відбулася зустріч міського голови з представником посольства, під час якої відбулося обговорення можливості співпраці між Черкасами та Японії.

— Я хотів би, щоб стосунки між Черкасами та Японією виливалися в створення нових робочих місць. Щоб японські бізнесмени приходили в Черкаси та створювали тут нові підприємства, — сказав міський голова Анатолій Бондаренко.

Фото: Про все

У середу в Першій міській гімназії відбудеться лекція, яку прочитає Хошіно Юічі. Її темою буде: "Японія та її історія та культура, погляд японця на Україну".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору