“Руки геть від Черкасиводоканалу”: працівники вийшли на попереджувальну акцію протесту (фото, відео)

12 січня 2021, 12:17

Працівники КП "Черкасиводоканал" сьогодні провели першу попереджувальну акцію протесту. Раніше колектив водоканалу створив страйковий комітет, аби захистити підприємство та його керівника Сергія Овчаренка.

На акцію протесту зібралося близько 300 працівників комунального підприємства. Колектив вийшов на захист своїх інтересів, зокрема протестувальники виступили проти звільнення їхнього директора Сергія Овчаренка.

Також працівники підприємства просять, щоб їм дали спокійно працювати.

Фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою КП "Водоканал" Яна Криворіг зазначила, що цей страйк стосується всих містян.

- У кінці грудня розпочалась потужна атака на підприємство з метою поставлення його під контроль олігархічної структури.
Під ударом сьогодні менеджмент підприємства. Так, наслідком "перемоги олігархів" може стати абсолютно безконтрольне підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення, - зазначила пані Яна.Нагадаємо, що на одному із засідань виконкому міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звинуватив керівництво КП "Черкасиводоканал" у фінансових порушеннях та запропонував директору підприємства написати заяву на звільнення.

У відповідь, профспілки КП "Черкасиводоканал" створили страйковий комітет.

Поділитись

Коментарі

Віктор :

Шановні,Ви тимчасові,не чіпайте керівника,який вивів “Черкасиводоканал” на сьогоднішній рівень.Завтра про вас забудуть,а “Водоканал” залишиться.Чи у вас мета ,щоб і “Водоканал” в Черкасах роздеребанити?

Вгору