Працівники “Черкасиводоканалу” виступили проти звільнення директора підприємства

24 грудня 2020, 18:35

фото з мережі

Профспілки КП “Черкасиводоканал” створили страйковий комітет для захисту свого підприємства та недопущення звільнення директора Сергія Овчаренка без заміни його на гідного представника. 

Цю інформацію в коментарі “Про все” підтвердив член профспілки водоканалу Олександр Бут.

За його словами, зараз 50% штату працівників підприємства готові підписати звернення до депутатів міської та обласної ради Черкас, а також до Верховної Ради та Президента України, щодо збереження на посаді чинного директора Сергія Овчаренка.

- Ми вважаємо, що Сергій Володимирович - фаховий керівник. І якщо вже його вирішать замінити, то нехай місце займе працівник “Черкасиводоканалу”, а не людина зі сторони, - каже пан Сергій. 

Також він говорить, що зараз підприємство працює у звичному режимі, про страйки та масові акції протесту поки не йдеться.

- Поки що ми обмежуємося запитами, а далі - дивитимемося по ситуації, - зазначив Олександр Бут.відео зі сторінки працівниці водоканалу у мережі "Фейсбук"

Нагадаємо, що раніше міський голова Черкас Анатолій Бондаренко запропонував директору КП “Черкасиводоканал” написати заяву на звільнення і звинуватив підприємство у фінансових порушеннях. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору