“Напишіть заяву на звільнення”: міський голова Черкас посварився з комунальником (ВІДЕО)

22 грудня 2020, 12:07

фото: Про все

Під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету ЧМР міський голова Анатолій Бондаренко посварився з директором КП "Черкасиводоканал" Сергієм Овчаренком.

фото: Про все

Анатолій Бондаренко звинуватив керівництво КП "Черкасиводоканал" у фінансових порушеннях та запропонував директору підприємства написати заяву на звільнення. На що останній відповів, що не бачить для цього підстав.

- Є акт ревізії аудиторської служби, де чітко написано, що водоканал і його керівництво здійснили фінансових порушень на суму більше ніж 100 тисяч гривень, - зазначив Анатолій Бондаренко.Сергій Овчаренко зазначив, що Національний регулятор несвоєчасно затверджує тарифи, внаслідок чого комунальне підприємство недоотримує кошти, а міська влада не надає жодної фінансової підтримки.

- За 2019 рік ми недоотримали з тарифу, який затвердив Національний регулятор, 13 млн грн, а у 2020 році - 24 млн грн. По всій Україні міські ради надають фінансову підтримку своїм комунальним підприємствам. У нас сьогодні це питання розглядається, сподіваюся, що воно вирішиться, - сказав директор КП "Черкасиводоканал".

фото висновку аудиту комунально підприємства

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору