“Напишіть заяву на звільнення”: міський голова Черкас посварився з комунальником (ВІДЕО)

22 грудня 2020, 12:07

фото: Про все

Під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету ЧМР міський голова Анатолій Бондаренко посварився з директором КП "Черкасиводоканал" Сергієм Овчаренком.

фото: Про все

Анатолій Бондаренко звинуватив керівництво КП "Черкасиводоканал" у фінансових порушеннях та запропонував директору підприємства написати заяву на звільнення. На що останній відповів, що не бачить для цього підстав.

- Є акт ревізії аудиторської служби, де чітко написано, що водоканал і його керівництво здійснили фінансових порушень на суму більше ніж 100 тисяч гривень, - зазначив Анатолій Бондаренко.Сергій Овчаренко зазначив, що Національний регулятор несвоєчасно затверджує тарифи, внаслідок чого комунальне підприємство недоотримує кошти, а міська влада не надає жодної фінансової підтримки.

- За 2019 рік ми недоотримали з тарифу, який затвердив Національний регулятор, 13 млн грн, а у 2020 році - 24 млн грн. По всій Україні міські ради надають фінансову підтримку своїм комунальним підприємствам. У нас сьогодні це питання розглядається, сподіваюся, що воно вирішиться, - сказав директор КП "Черкасиводоканал".

фото висновку аудиту комунально підприємства

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Скептик :

Бонденко від допомого водоканалу не має ніякого зиску. Тому і виділяються кошти міста на програми, з яких має відкат.

333 :

100 000? Серьёзно? Сделайте аудит мэрии, теплокомунэнерго, челуаша и и жкх и сравните.

Антон :

Поки**ок Бондаренко стимулює лише перевізників, що створили штучний колапс минулого року під час снігопаду.
І ось знову – спішить підвищити тариф за проїзд приватникам і жодного нового тролейбуса для міста. Що цей злодій робить у владі?

Олена :

Антон, це питання не до нього, а до тих 30 тисяч, що його обирали на наступні 5 років!

Українка :

А про свій акт аудиту Бондаренко вже забув? Там суми куди більші!

Неля :

Анатолій Васильович, а як щодо акту аудиту, що проходив у мерії, де виявили порушень набагато більше, а ви назвали цей аудит “заказним” та “політизованим”???

ГОша :

Уважаемый мер прежде чем делать дороги, поменяйте трубы и сделайте ливневки особенно по Чорновола,мне жаль что 5 лет мало ,чтобы это понять,!!!

Вгору