Рух по мосту через Дніпро з 8 січня здійснюватиметься за новим графіком

05 січня 2018, 13:44

На мосту через річку Дніпро на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 23+068 продовжуються ремонтні роботи, повідомляє Служба автомобільних доріг в Черкаській області

На час проведення ремонтних робіт, з 8 січня 2018 року з 8 години до 20 години рух автотранспорту по мосту здійснюватиметься у реверсному режимі згідно сигналів світлофора.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт. А також закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом, дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів. Будьте уважні та обережні.

Сергей сказав:

Задолбали уже этот мост ремонтировать! То к 1 декабря обещали закончить, то к 1 января, теперь наверное до 8 марта. Не понимаю, есть договор с подрядчиком, прописаны даты, форсмажеры, когда уже этот бардак закончится? И это еще не зима!

Стас сказав:

А до 8 утра? Мост что будет закрыт?

Олена сказав:

Им, наверное, платят за продолжительность ремонта. Чем дольше ремонт, тем больше з/п.

Іван сказав:

Міст робить фірма голови Ода ,в нього й питайте

жоржина сказав:

рукожопые

Марго сказав:

Чем дольше идут ремонтные работы, тем больше денег “отмоют” типа на ремонт… Что не понятно.

Василь сказав:

Це тростим людям гроші не потрібні.А владу маючим потрібно “марку” держати,то й одкати потрібні відповідні його статусу.

Андрей сказав:

Работникам можно платить за работу в ночную смену и обеспечить свободный проезд тысячам автомобилей в рабочее время, или это обанкротит друзей нашего губернатора?

Володимир сказав:

До путлерівських мостобудівників керченського на стажировку.Хто першими закінчить?

Анатолій сказав:

Коли цей бардак у нашій країні закінчиться?без відкатів наші горе-чиновники працювати не вміють))))))))))))))))))))))))

Вгору