Бондаренко закликає звільнитись депутатів-чиновників

05 січня 2018, 13:09

Сьогодні засідання Черкаської міської ради закінчилось, так і не розпочавшись. Після повторної реєстрації в залі нарахували лише 12 депутатів. Як повідомлялось раніше, наступне засідання відбудеться у наступну середу, 10 січня, зазначає "Інфоміст".

За день до того, 9 січня, повинне відбутися засідання виконкому.

– Дехто казав, що міський голова комусь заважає святкувати Святвечір, то я хочу нагадати, що він завтра, а сьогодні всі мають працювати. Надзвичайно прикро, що в переддень Різдва деякі депутати не розуміють, що заручниками особистих інтриг стають сьогодні наші діти, батьки, пенсіонери, хворі і всі жителі нашого міста, – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко. – Перед тим, як іти на вибори, треба думати, чи зможеш ти гідно виконувати свою роботу. Це ляже на їхню совість. Ця міська рада перетворилась виключно в механізм договорняків. Це відбулось, тому що не працює правоохоронна система. Нині готується проект рішення про звернення до ВР про розпуск міської ради. Я теж готовий піти на перевибори.

Бондаренко також звернувся до депутатів, які суміщають депутатську роботу з роботою в мерії та у комунальних підприємствах.

– Я прошу їх добровільно написати заяви на звільнення. Те, що вони не прийшли на засідання, – це не припустимо, – сказав мер.

Черкащанка сказав:

Пане Бондаренко, яка совість? Знаєте, чому совість називають “чистою”? Бо нею ніхто не користується!
А ще – ви ж самі протягували своїх чиновників із мерії та працівників комунальної сфери, а тепер призиваєте їх звільнитися? Якась непослідовність та схоже на агонію.

я сказав:

сам набирал-сам ВЫГОНЯЕТ..ну и деятели…ФУ…

Вгору