Росія не думає віддавати України тральщик “Черкаси”

29 липня 2014, 18:40

Росія поки що не збирається повертати Україні її кораблі із Криму, заявив головнокомандувач ЧФ Олександр Вітко на святкуванні дня морського флоту, інформує  «ВВС Україна».

Після окупації Криму росіяни хоч і повернули Україні 35 застарілих кораблів та допоміжних суден, однак там досі залишається майже 20 одиниць, серед яких "основа" українських ВМС: корвети "Тернопіль", "Луцьк", "Придніпров’я", морські тральщики "Чернігів" і "Черкаси", великий десантний корабель "Костянтин Ольшанський", корабель управління "Славутич".

Російський адмірал білоруського походження, виступаючи в Севастополі під час Дня флоту, заявив журналістам, що росіянам ця техніка не потрібна, але українцям повертати її не будуть, бо вона нібито "буде використана в бойових діях проти власного народу". Він також додав, що ця техніка застаріла і може призвести до чисельних жертв серед населення.

А голова нової влади Криму Сергій Аксьонов взагалі звинуватив українських військових у тому, що вони внаслідок невмілого користування технікою привели її у неробочий стан.

Нагадаємо, що зараз екіпаж тральщика "Черкаси" служить на материку.

Поділитись

Коментарі

Вгору