Тральщик “Черкаси” і досі знаходиться в Криму, екіпаж – на материку

16 липня 2014, 14:30

Екіпаж тральщика «Черкаси» продовжує службу на материку, пише "Сегодня".

Нагадаємо, під час окупації Криму моряки оберігали свій корабель від військ РФ до останнього, три доби маневруючи по морю і поливаючи штурмують водою з брандспойтів.

«Продовжуємо службу в Очакові, під Миколаєвом. Тут варто тральщик «Генічеськ» і ще кілька суден, які нам повернули, зараз приводимо їх у порядок і чекаємо на повернення решти кораблів з ​​Криму. Ми сподіваємося, Україна зможе забрати залишилися там судна, - поділився старший матрос судна Владислав Гедюн. - Службу продовжимо, швидше за все, в Очакові. Тут місце для тральщика підходяще, вони стояли тут ще в часи СРСР».

Сам тральщик «Черкаси» до цих пір залишається в Криму, його російська сторона обіцяє повернути, але коли це буде, не уточнюють.

Сам кримський герой підтримує проведення АТО.

«Потрібно діяти. Після анексії Криму Україна повинна робити висновки, адже багато в чому ситуація на Сході повторюється. Втрату півострова можна було запобігти. У Криму якось була можливість прориву, але командування вирішило, що не варто. І наступного дня наше судно захопили. Якби нас не годували фразами типу «Тримайтеся, хлопці», ми могли б залишити Крим в Україні», - говорить Владислав.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору