“Обговорення доходить до абсурду”, – Роман Боднар обурений реакцією громадськості на приїзд хасидів на Черкащину

17 серпня 2020, 13:16

фото тематичне

Обговорення паломників у соціальних мережах переходить межі здорового глузду та порушує закон України. Про це повідомив очільник ОДА під час пресконференції 17-го серпня.

Роман Боднар каже, що вислови в соціальних мережах суперечать закону України про вільний вибір віросповідання, - передає кореспондент "Про все".

Обурення викликають окремі коментарі, які демонструють агресивне ставлення до віри паломників.

- Я проти традиційного святкування Рош-га-Шану цього року. Моя позиція не пов'язана з релігією - вона стосується життя та здоров'я. Приїзд паломників в Україну несе великий ризик. Хоч мене й запевнили, що масового приїзду хасидів не буде, в Умані вже є їх представники. Нині у нас є план "А" - максимально обмежити кількість паломників в Україні. План "Б" - обмежити пересування певними кварталами в місті Умань, - прокоментував Роман Боднар.

Також він зазначив, що рішення про приїзд паломників лежить за межею компетенції обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, попри застороги Ізраїлю і щоденне зростання кількості хворих в Україні уряд вирішив не забороняти цьогорічне святкування іудейського нового року на могилі цадика Нахмана в Умані, на яке традиційно на початку вересня приїжджає більше 30 тисяч прочан.

Поділитись

Коментарі

Черкащанка :

Получается, что нам в Израиль – зась, а им в Украину – открывай воротА? Как-то несправедливо. если они к нам, то и мы к ним!

н7щдн :

хай дома сидять, або заберуть свого цадика з України і в пустині веселяться

Патриот :

Пусть эта вонючая грязь сидит дома,медом им тут намазано, едут сюда и каждый год одно и тоже – насилуют наших девок,срут здесь как и у себя и никто им ничего слелать не может и не хочет,у нас на нашей земле нет прав никаких- “гарантам” никаких дел нет до простых людей,они кредиты набирают соревнуются кто больше траншей выклянчит.Правильно сказано выкопать царька ихнего и на…й с нашей земли и не впускать их и на шаг пусть своих рогатых немытых бычек там насилуют!

Вгору