Родина черкащан шиє одяг для європейських модниць

10 жовтня 2019, 13:32

Їх верхній одяг носять європейські любителі гламуру, про них знімають сюжети на державне замовлення, серед їх клієнтів відома ведуча свят Ірина Фролова. Так буває, коли захоплення родини перетворюється у сімейний бізнес.

Яскравим прикладом професійного успіху є родина черкащан Коломійців, які займаються пошиттям жіночих пальт та костюмів. Батько сімейства Валерій та дружина Лариса дбають про виробництво, а донька Катерина – займається маркетингом і розвитком бренду.

Є люди, які працюють з нами з першого дня зародження нашого бізнесу – 18 років. Але ми всі як одна родина, - розповідає чоловік. - Наприклад, Ольга Коваль - одна із кращих наших робітниць, професіонал своєї справи. Саме вона розробляє дизайн та контролює весь процес пошиття. Зі свого боку, ми намагаємося створювати всі умови для комфортної роботи».

За словами Ольги Коваль, всі колеги по роботі завжди із задоволенням допомагають адаптуватися новим працівникам та дають дружні поради.

«На сьогодні для повноцінної роботи в команду запрошуємо швачок, є актуальні вакансії», - говорить вона.

Ольга Самарська – начальниця відділу активної підтримки безробітних Смілянського міськрайонного центру зайнятості, пропонує всім бажаючим здобути робітничий фах «швачка» та звертатися до місцевої служби зайнятості:

«Попередньо потрібно укласти договір із роботодавцем, який готовий працевлаштувати такого фахівця. Професійне навчання безкоштовне, проходить у м. Сміла в ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів».

Довідково: Для бажаючих отримати фах «швачка», просимо звертатися до Смілянського міськрайонного центру зайнятості: м. Сміла, вул. Соборна, 68 або за тел. +38 (04733) 42526.

За інформацією Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору