РНБО доручила Міноборони передислокувати військові частини з Криму

24 березня 2014, 12:21

Рада національної безпеки й оборони доручила Міністерству оборони передислокувати військові частини, які базуються в Криму.

Про це на погоджувальній раді Верховної Ради повідомив голова парламенту, виконуючий обов'язки Президента Олександр Турчинов, інформують "Українські Новини".

"РНБО ухвалила рішення щодо доручення Міноборони провести передислокацію військових частин, які дислокуються в Автономній Республіці Крим", - сказав він.

Також Турчинов повідомив, що Кабінету Міністрів доручено провести евакуацію родин військових, які дислокуються в Криму.

З його слів, таке рішення було прийнято у зв'язку з постійними провокаціями з боку російських військовослужбовців проти підрозділів Збройних сил України.

Він зазначив, що життю й здоров'ю військовослужбовців у Криму є загрози, а також відбувається переслідування їх сімей.

Як повідомляло агентство, у понеділок російські військові намагаються захопити тральщик Військово-морських сил Збройних сил України "Черкаси", 2 офіцерів батальйону морської піхоти Військово-морських сил Збройних сил України було побито ногами в обличчя й викрадено російськими військовими під час штурму військової частини у Феодосії.

22 березня російські військові захопили кораблі ВМС України "Славутич" і "Вінниця", а також підводний човен "Запоріжжя".

Виконуючий обов'язки міністра оборони Ігор Тенюх заявляє про збільшення кількості військовослужбовців Росії на території Криму до 21,5 тис. людей.

Коментарі

Вгору