Річниця пожежі Драмтеатру: черкаський актор розповів, що змінилося

01 липня 2019, 20:32

У понеділок, 1 липня, пройшло чотири роки з того часу, як у Черкасах підпалили Драмтеатр. Проте досі невідомо, хто це зробив. Про це повідомив один із акторів Олександр Гуменний.

- Сумна дата. Хто підпалив? Досі невідомо. Коли відкриється? Точної дати немає. Проте ми не здалися і не збираємося цього робити. Навпаки згуртувалися і продовжуємо радувати глядача своїми новими виставами, концертами, тощо, - написав чоловік на власній сторінці у Facebook.

У коментарі "Про все" актор розповів, що ремонтні роботи в театрі продовжуються, зробили вже багато чого. Так, глядацькі зали та фоє вже майже доробили, там постелили паркет і все пофарбували, основна ж заминка із ремонтом сцени.

- Зараз вистави в театрі звісно не проводимо. Дещо показуємо в Будинку культури імені Івана Кулика, дитячі - у ЦДЮТ, іноді їздимо з виїзними виставами. Проте, як приїжджаємо до якогось міста, то завжди дивуються, чому у нас такий поганий транспорт, - розповідає Гуменний.

Актор зізнається, що вони вже неодноразово ще з 2016 року просили оновити  транспорт, але досі нічого не змінилося. Старенький ЛАЗ, ЗІЛ та мікроавтобус, які вже неодноразово ремонтували, спалюють дуже багато топлива.

 

 

Коментарі

Вгору