Ренькас попросив поліцію розібратися у конфлікті між родиною загиблого АТОвця та керівництвом «Авто-ріки»

11 серпня 2017, 22:20

Міський голова Ігор Ренькас дав розпорядження провести розслідування та з’ясувати всі деталі конфлікту між родиною загиблого АТОвця та керівництвом комунального підприємства «Авто-ріка», пише «Kanos».

Наразі міський голова поспілкувався із сторонами конфлікту, однак якісь певних дій чи адміністративних покарань застосовано не було. Відтак міський голова звернувся до очільника канівського відділення поліції Сергія Ждана із проханням посприяти у проведенні розслідування та з’ясувати  деталі конфлікту.

Стосовно звинувачень у тому, що очільник комунального підприємства «Авто-ріка» Богдан Припіяло вимагав якісь додаткові кошти, Ігор Ренькас зауважив, що директор підприємства абсолютно спростовує цю інформацію. Однак певні проблеми у співпраці між адміністрацією «Авто-ріки» та приватним підприємцем виникли через затримку в оплаті за оренду та відповідності дозволів.

Відтак міський голова доручив провести службове розслідування із залученням правоохоронців, аби розібратися у цій конфлікті, і вже за його підсумками буде ухвалене рішення стосовно покарання винних в інциденті.

Коментарі

Вгору