Регіонали засудили опозиціонерів, які проігнорували ухвалення бюджету області

30 січня 2014, 18:55

Депутати Черкаської обласної ради від фракції Партії регіонів засудили дії своїх опозиційних колег, які сьогодні, 30 січня, під час сесії облради покинули зал засідань і не взяли участі в ухваленні бюджету області на 2014 рік.

Заява депутатів обласної ради фракції Партії регіонів

Ми, депутати Черкаської обласної ради, члени фракції Партії регіонів, засуджуємо безвідповідальне ставлення опозиційних депутатів, які, проігнорувавши винесені на розгляд сесії питання, покинули сесійну залу.

Найважливішим питанням двадцять восьмої сесії обласної ради – прийняття обласного бюджету на 2014 рік.

Кожен бюджетний рік – це ще один впевнений крок у подальшому розвитку регіону. Це можливість подальшої реалізації і втілення в життя ряду обласних програм, від яких залежить  благополуччя і добробут черкащан.

Цього року з Державного бюджету на розвиток територіальних громад Черкащини виділено майже 100 мільйонів гривень. І наше головне завдання – спільно, всім депутатам, раціонально розпорядитися наявними коштами.

Нас прикро вражає позиція опозиційних депутатів. Сьогоднішній їх вчинок – визнання власної байдужості і безвідповідальності перед виборцями та долею Черкащини. Вони вже вкотре виявили свою некомпетентність та непрофесійність.

Звертаємося до вас, черкащани, подивіться уважно на тих, хто намагається вести вас за собою. Цим людям потрібно від вас одне – створення масовки на їх «мирних зібраннях», участь у штурмах та погромах, а ваше життя і здоров’я для них – порожній звук. Такий же порожній як їх місця сьогодні у сесійній залі.

І завдяки депутатській більшості у складі фракції Партії регіонів, Комуністичної партії України, Народної партії та позафракційним депутатам, обласний бюджет на 2014 рік було прийнято.

 

Депутати обласної ради, члени фракції Партії регіонів

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору