Народна рада вимагає у Білоусова розбарикадувати міськраду

30 січня 2014, 21:53

Представники міської Народної ради, депутати міськради Олександр Радуцький, Василь Маринкевич та громадський діяч Анатолій Рекун звернулися до в.о. міського голови Віктора Білоусова з вимогами розбарикадувати вхід до адмінприміщення та не перетворювати міську раду на логово "тітушок".

- Під час засідання Народної ради, ми постановили звернутися до в.о. міського голови з певними вимогами. Зокрема, йшлося про те, щоб, по-перше, громадянам забезпечили вільний доступ до міськради, по-друге, щоб будівлю не перетворювали на приміщення для збору тітушок, по-третє, найближчим часом звільнили вхід від барикад. Також ми попросили у Віктора Федоровича виділити для представників Народної ради та депутатського корпусу кімнату для проведення спільних засідань, - розповів Олександр Радуцький.

За його словами, ніяких заперечень озвучені вимоги у Віктора Білоусова не викликали, але він попросив представників міської Народної ради написати офіційне звернення.

- Ніяких заперечень у Білоусова не було, він навіть подякував нам за конструктивну роботу, - зазначив Олександр Романович.

Коментарі

Вгору