Регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини проінспектувала черкаський колегіум “Берегиня”

11 лютого 2022, 14:39

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Черкаській області Юлія Черватюк та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Черкаській області Людмила Проценко проінспектували черкаський колегіуму «Берегиня».

Мета моніторингу - дотримання прав на охорону здоров'я, створення умов для здорового розвитку дитини та раціонального харчування.

У колегіумі навчається 1003 учні, навчальний процес забезпечують 70 педагогічних працівників та 24 обслуговуючого персоналу. Під час моніторингу з'ясовано, що заклад освіти перейшов на нові стандарти організації харчування із серпня 2021 року. Наказом директора Колегіуму визначено особу, відповідальну за організацію харчування дітей та контролю за якістю приготування страв кухарами. У закладі функціонує їдальня, де готують їжу чотири працівники.

На момент моніторингового візиту в журналі здоров’я відсутні записи працівників харчоблоку про допуск. Обладнання та посуд на кухні лише частково оновлено. В холодильнику з добовими пробами виявлено неробочий термометр.

За результатами моніторингового візиту готується звіт та рекомендації керівнику навчального закладу та засновнику.

За інформацією Представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини в Черкаській області

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Санітарні норми не дотримано: у Черкасах у шкільних їдальнях знайшли порушення 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору