У мережі показали, як пілоти гасали на авторалі “Умань” (фото, відео)

20 червня 2018, 21:00

rally.in.ua

На другому етапі Чемпіонату України з ралі, який проходив поблизу Умані 9-10 червня, вже не було іноземців. Відтак перемогу святкували "місцеві", про це пише "24 канал". 

У трьох заліках ралі "Умань" з чотирьох переможцями стали пілоти, народжені в Черкаській області. Так, Борис Ганжда, котрий разом зі штурманом Євгеном Сокуром отримав абсолютну перемогу в ралі "Умань" – уродженець села Маньківка, а Юрій Хоміцький, котрий виборов перемогу в класі 4WD Open – з Поташа. Обидва населені пункти розташовані поблизу Умані.

rally.in.ua

У класі монопривідних авто 2 WD Open кращим став черкащанин Павло Копилець. В інших классах - серед авто на моноприводі 2WD перемогу отримав киянин Володимир Гнатенко, а в класі N4 – Юрій Шаповалов з Кременчуга.

Траси були прокладені за допомогою грейдерів перед самим початком змагань, і перед перегонами на них тренуватися не було змоги.

rally.in.ua

Ще одна особливість уманського ралі – в більшості випадків змагання проходили грунтовими ділянками, а через спеку покриття було дуже сухим. Тому після кожного проїзду автомобілів піднімалась величезна курява з пилу. Таким чином, деякі пілоти, які їхали впритул до своїх конкурентів, майже не бачили дороги поперед себе. І навпаки, ті, хто їхав подалі від спортсменів, що йшли попереду, мали можливість показати кращі результати.

rally.in.ua

Нік сказав:

Потрібно було провести раллі на трасі Умань-Черкаси,а не загладженій грейдером ділянці, ото було б справжнє раллі, а не якісь там покатушки😂😂😂

Вгору