Районні депутати хочуть висловити недовіру голові Звенигородської РДА

19 червня 2018, 18:52

У п'ятницю 15 червня 2018 року відбулось засідання 23 сесії Звенигородської районної ради 7 скликання, інформує прес-служба Черкаської облради.

На пленарному засіданні було заслухано інформацію голови районної державної адміністрації про вжиті заходи щодо вирішення проблеми якості та рівня води у річці Гнилий Тікич. Це питання було подано до розгляду з ініціативи групи жителів м. Звенигородка на чолі з Юрієм Сікалом. Суть цього питання в тому, що районна державна адміністрація дала згоду на забір води підприємством із м. Дніпро (Дніпропетровськ), яке займається вирощуванням рулонних газонів на полях, неподалік р. Гнилий Тікич. На думку активістів, наслідки такої діяльності негативні, рівень води значно впав.

В ході обговорення поданої інформації, депутатський загал не знайшов переконливими аргументи, наведені головою райдержадміністрації Довбушем та не підтримав його.

Навпаки, громадські активісти і окремі депутати районної ради взагалі висловили пропозицію внести на наступну сесію районної ради питання про недовіру голові Звенигородської районної державної адміністрації Довбушу В.М.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору