Радикали Канівщини ініціювали перевірку шкільних їдалень

23 березня 2018, 11:41

 

Голова фракції «Радикальна партія Олега Ляшка» Канівської міської ради Олександр Корнієнко на ІІ черговому засіданні Х сесії Канівської міської ради озвучив запит стосовно перевірки харчування дітей у школах Канева.

-Те, чим годують наших школярів у підпорядкованих Каневу школах, інколи і їжею назвати важко. А при візитах офіційних осіб, про які школи попереджають  заздалегідь, все виглядає чудово і смачно, - переконані депутати фракції.

Тож у підсумку рішенням міської ради було сформовано відповідну тимчасову депутатську комісію, котра вже здійснила перший рейд по перевірці роботи їдалень канівських шкіл №1, №3 та гімназії  ім.І.Франка. Депутатам вдалося виявити певні порушення, однак остаточні висновки комісія зробить вже за підсумками своєї роботи. Очолив комісію Олександр Корнієнко, який ініціював проведення відповідної перевірки.

- Дуже вдячна радикалам за те, що підняли це питання, - говорить Наталія Райцина, мама учениці 6-го класу школи №6 м.Канів. – Моя донька давно скаржиться на харчування, вона не хоче їсти у школі, оскільки їжа несмачна, часто холодна. Працівники їдальні накладають їжу руками. Це жахливо, порушуються усі санітарні норми, а це ж здоров’я дітей. Наша сім’я малозабезпечена, дитина отримує харчування безкоштовно, але ті діти, які харчуються за гроші батьків, отримують таке ж обслуговування. Сподіваюся, що після депутатських перевірок учнів Канева почнуть годувати нормальною їжею.

- Харчування в дитячих садках, школах, інтернатах, установах соціальної сфери заслуговує на увагу в першу чергу, - говорить т.в.о.голови Черкаської територіальної організації Іван Полудень. – Рекомендуємо нашим колегам з інших районів теж запровадити таку практику.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Оксана :

Це є наклеп чистої води. НІХТО ЇЖУ РУКАМИ НЕ НАКЛАДАЄ , А УЧЕНАЦІ З ТАКИМ ПРІЗВИЩЕМ В ШКОЛІ ВЗАГАЛІ НЕМАЄ.

алла :

читайте уважніше-“Наталія Райцина, мама учениці …”

Оксана :

Пане Корнієнко ! Чому ж Ви , такий борець за справедливість , не видали до сих пір заробітну плату у сумі 700 гривень , покійному Степанкевичу Констянтину ? А у людини була онкологія і сім’я ,тим паче, бідна сім’я ,боролась як могла. Сьогодні 40 днів із дати смерті.

Вгору