Дитяча письменниця з Черкас шукає допомоги меценатів на друк нової книги

05 листопада 2021, 13:23

Фото тематичне

Черкащанка Тетяна Григоренко за фахом історик, а у вільний час створює цікаву дитячу літературу. Не так давно вона разом з художницею видала книгу “Подорожуємо Черкащиною від А до Я”, де йдеться про унікальні місцини нашого регіону та їх опис. Нещодавно письменниця написала новий твір для дітей про ремесла та промисли українців. З її слів, коштів на її публікацію ледве вистачає і тому вона вирішила звернутися до черкащан, щоб ті долучилися до виходу книги у світ.

Обкладинка попередньої книги письменниці

Пані Тетяна у коментарі "Про все" розповідає, що на сьогодні,  наявні кошти дозволяють лише надрукувати твір накладом всього 200 штук. Однак фактично немає коштів на художнє оформлення книги.

— Ця книга для дітей про ремесла і промисли українців, має назву "Цікаве народознавство" або Пригоди Крутьків в українському селі 19 ст.". Її сюжет досить цікавий. Діти мають написати реферат і дивним чином потрапляють у минуле. Ходять по селу і бачать там різних майстрів. Долучаються до роботи ткалі, вишивальниці. стельмаха, рибалки тощо, їдять українські страви, роздивляються хату, подвір'я. Все в ігровій формі. Книга буде кольорова. Корисна не тільки дітям, а й вихователям дитсадків, вчителям початкових класів і усім хто цікавиться життям і побутом нашого народу, — розповідає письменниця. — Наразі, гроші є тільки на друк 200 штук. На оформлення художником треба знайти кошти, ну і більший тираж, щоб був. Чим більший тираж, тим дешевше книга.

На фото Тетяна Григоренко

Тетяна Григоренко каже, що зі своєю ідеєю подавалась на держфінансування, але розмір держдопомоги - “наче кіт наплакав”. 

— Нам виділили 15 тисяч гривень, яких вистачить на 200 примірників і за папір. Тому я зараз шукаю, до кого можна звернутись, щоб знайти фінансування. Бо навіть на художника не вистачило. Все-таки ж, дитяча книга потребує гарних ілюстрацій, — каже авторка. — Книга буде корисна не лише для дітей, а й для вихователів і вчителів молодших класів. 

Допомогти авторам можна надіславши свій вклад на рахунок видавництва. Реквізити: 

р/р. UA223545070000000260083001562 в Філії "Черкаське ОУ АТ "Ощадбанк", МФО 354507, ЄДРПОУ 36619347 Підприємство "ІнтролігаТОР" ЧООГОЛОМ "День"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору