Письменниця із Черкащини знялась у стильній фотосесії, присвяченій новій книзі

25 вересня 2020, 23:00

Письменниця із Черкащини Ірена Карпа, яка вже не один рік живе у Парижі та одружена з французом Людовиком-Кирилом Требюше, випустила нову сатиричну книгу "Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете". Окрім презентації видання, жінка знялась у розкішному фотосеті в честь неї.

Автором нових чорно-білих знімків з Франції для видання Buro 24/7 стала Оксана Гудименко-Жиру, яка зафіксувала жінку в чарівних образах: маленькій чорній сукні з білими комірами та платті-жабо. Ірена Карпа гуляла з власним твором вулицями Парижа та замріяно оглядала місцевість.

В інтерв'ю для видання талановита письменниця розповіла про ідею книги, що її надихало на написання та чому жінки так прагнуть якнайшвидше вийти заміж і почувають себе "втраченими", якщо це не стається до 30. Сама ж Ірена намагалась у своїй книзі допомогти кожній жінці візуалізувати свого потенційного коханого таким, якого вона прагне. Жінка переконана, що лише з "наповненою" людиною може бути щасливий союз.

- Треба "себе хавати от і до", як казав Подерв'янський, нормально жити з самою собою, і тільки до такої наповненої людини може пристати інша наповнена людина. Бо якщо ти будеш шукати когось, така нещасна і надломлена, то тобі й трапиться хтось такий, хто висмокче з тебе останні сили. Але ти можеш бути і наповнена, і все одно натрапити на психопата, який зробить все, щоб тебе знищити. Для них це улюблена жертва – яскрава, сильна особистість, – пояснила письменниця.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору