П’ятеро черкащан продали 30 тисяч літрів незаконної оковитої

12 вересня 2015, 21:30

PM737image001

Злочинну групу, яка займалася продажем фальсифікованих підакцизних товарів, нещодавно виявили працівники Управління протидії злочинам у сфері економіки в Черкаській області. Від початку року це вже другий випадок виявлення подібної фальсифікації, інформують в УМВС України у Черкаській області.

Як встановили правоохоронці, незаконний бізнес організувало п’ятеро жителів Черкаської області віком від 31 до 62 років. Між членами злочинної групи були чітко розподілені обов’язки: один із зловмисників займався виключно крупними поставками спирту, який зберігав у орендованих ним гаражах. Інші члени групи займалися дрібнооптовою торгівлею фальсифікату через продавців-посередників на території усієї Черкаської області.

PM797image002

Під час обшуків їхніх домоволодінь та автомобіля одного з членів групи, працівники міліції вилучили близько тони спирту та водно-спиртової суміші на загальну суму понад 100 тисяч гривень.

На даний час правоохоронці володіють інформацією щодо 40 осіб, які співпрацювали з членами групи по розповсюдженню отрути. За попередніми даними, за останній рік зловмисники реалізували близько 30 тисяч літрів підакцизних товарів на загальну суму понад 1 мільйон гривень.

PM803image003

Наразі тривають слідчі дії по кримінальному провадженню, яке відкрито за частиною 1 статті 199 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за частиною 2 статті 204 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Коментарі

Вгору