Пустовар припускає, що телефонним шахрайством займаються в’язні

11 листопада 2014, 12:46

1057719214439711758805324865113490094249431n

У Черкасах почастішали випадки телефонних шахрайств. Найчастіше невідома особа телефонує черкащанам, і повідомляє, що близький родич жертви має проблеми, вирішити яку, за словами шахраїв, можна переказавши певну суму грошей. А люди, перебуваючи у шокованому стані, не завжди можуть адекватно оцінити ситуацію. 

- Повідомляю, що факти телефонного шахрайства не припинились! Щойно моїй сестрі зателефонували і намагались шахрайським способом витягнути значні кошти. При цьому начебто її син (голос дуже схожий) просив передати кошти, щоб забрати його з міліції. Добре, що моя сестра адекватна і не повелася на ці вимагання та і таких коштів у неї не має, - написала у Facebook юрист Наталія Даньковська.

Водночас головний міліціонер області Владислав Пустовар повідомив, що знає про цю ситуацію. Він припустив, що найімовірніше дурять таким чином черкащан ув'язнені. Однак перевірити ці факти важко, бо виправні колонії - режимні об'єкти.

- Дійсно, зараз пішов всплеск телефонних шахрайств. Практично щоденно надходять повідомлення від громадян, що їм телефонували і пропонували за нібито не притягнення сина до кримінальної відповідальності сплатити певну суму грошових коштів. Із практики розслідування таких злочинів хочу повідомити, що телефонують, як правило, з місць позбавлення волі особи, що там відбувають покарання. Звідки у них там телефони, то це вже питання до адміністрації цих виправних колоній. Але це значно ускладнює роботу слідчих, так як ці установи є режимними. Ми неодноразово через засоби масової інформації, а також через соціальну рекламу звертались до мешканців області з закликами, в разі надходження подібних телефонних дзвінків відразу телефонувати 102, - наголосив Пустовар.

Поділитись

Коментарі

Вгору