Завдяки медсестрам у дитячій поліклініці з’явилися нові вікна

11 листопада 2014, 13:47

unnamed

Нові пластикові вікна нещодавно встановили у двох кабінетах для щеплення міської дитячої поліклініки №1. Відтепер батькам не страшно, що через протяги у вікнах їхня дитина може застудиться.

Пластикові вікна у кабінетах для щеплення з’явилися завдяки ініціативі трьох медсестер, які вже не один рік лікують маленьких черкащан.

- У нас два великі вікна. Вони, як і по інших кабінетах, жодного разу не замінювалися, - розповідає медсестра Ольга Щербань - На щеплення батьки приводять найменших дітей, а тут вікна були розбиті. Ми вже й скотчем їх заклеювали, щоб не так холодом знадвору тягло, але це ситуацію не рятувало.

Допомогти із заміною вікон ініціативні медсестри попросили депутата Черкаської міської ради Сергія Кудактіна.

- Думали, що після виборів він, як і багато інших депутатів, забуде про наше прохання. Та Сергій Кудактін слова дотримав і в нас тепер нові великі вікна, - кажуть медсестри.

unnamed (1)

Тепер вони просять допомогти їм із заміною дверей у своїх кабінетах та із придбанням лінолеума у коридор поліклініки.

- Через кабінети для щеплення проходять діти починаючи з найменшого віку, тому там завжди повинно бути тепло. А про яке тепло може йти мова, коли вікна були заклеєні скотчем!? Моїм дітям там також робили щеплення, тому я добре знаю, як це важливо, щоб процедури здійснювалися в комфортних умовах, - говорить Сергій Кудактін.

Також він додає, що під час формування бюджету Черкас на наступний рік обов’язково наполягатиме на тому, аби в ньому були передбачені кошти і на заміну всіх вікон дитячої поліклініки №1. Якщо ж на сесії за це не проголосують, то ініціюватиме депутатів міськради об’єднатися та самостійно допомогти медичному закладу.

Поділитись

Коментарі

Вгору