До Донецького аеропорту відправили вантажівку з Черкас (фото)

11 листопада 2014, 12:08
IMG_0202

Фото: Про все

КрАЗ для перевезення боєприпасів та вантажів відправили сьогодні, 11 листопада, від Соборної площі на Схід.

Про це інформує кореспондент "Про все".

Автомобіль передали у користування п'ятого окремого добровольчого батальйону "Правого сектору". Ініціатором передачі вантажівки став Благодійний фонд "Нова громада" Групи Компаній "Нові продукти". Це вже четверта автівка, яку відправляють на Схід за ініціативи цього фонду.

- Зараз такий період, що в бізнесі повинна бути взаємовідповідальність та взаєморозуміння, тому ми і допомагаємо, - говорить керівник фонду Костянтин Невесенко.

Супроводжуватиме автомобіль, який вирушає на Схід, черкащанка на псевдо Марго, яка служить на Сході командиром штурмової роти. Для дівчини наші бійці, які захищають Україну, є вже другою сім'єю. Вона розповідає, що наразі такі автомобілі в зоні АТО затребувані.

Такої ж думки і військовий комісар області Євген Курбет.

- Якщо, скажімо, раніше більше затребуваними були харчі, то сьогодні, зважаючи на таку погоду, потрібні автівки для проходження по бездоріжжю, - зауважує Курбет.

Загалом від Черкаської області на Схід відправлено 65 автомобілів до батальйону Черкаси, також 20 автівок підготовлені для Сходу кожним районом області.

В МЗС України не бачать підстав для недовіри місії ОБСЄ. Тільки актуальні новини дня в Україні та світі. Будьте обізнаними в сучасному вирі подій разом з нами!

Поділитись

Коментарі

Вгору