Призначено заступників начальника ДПІ у м. Черкасах

11 червня 2014, 11:18

Наказами Міністерства доходів і зборів України від 06.06.2014 року №1629-о та № 1637-о на посади заступників начальника ДПІ у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області призначено:

 

Царюка Антона Олександровича – 1982 р.н., який закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю “Фінанси”. Почав працювати у податковій службі з 2004 року на посаді державного податкового інспектора відділу оперативного контролю Черкаської ОДПІ. До нового призначення обіймав посаду заступника начальника ДПІ у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області;

 

Міщенко Анну Дмитрівну – 1983 р.н., яка має три вищі освіти. Закінчила Черкаський державний технологічний університет за спеціальністю “Фінанси”, Одеську національну юридичну академію за спеціальністю “Правознавство” та Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю “Державне управління”. Почала працювати у податковій службі з 2005 року на посаді державного податкового інспектора відділу стягнення коштів, майна Черкаської ОДПІ Черкаської області. До нового призначення обіймала посаду начальника відділу оподаткування та контролю обєктів і операцій ДПІ у Черкаському районі ГУ Міндоходів у Черкаській області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору