На Черкащині чоловік хотів здати мертву тварину на м’ясокомбінат

11 червня 2014, 11:33

Минулого тижня працівниками ветеринарної міліції в Золотоніському районі Черкаської області викрито факт намагання здачі загиблої тварини на переробку.

Про це повідомляє прес-служба Державної ветеринарної фітослужби України.

Зокрема, затримано місцевого мешканця під час перевезення ним трупу великої рогатої худоби. За поясненнями правопорушника він перевозив загиблу тварину з метою здачі її на м’ясопереробне підприємство. На цю тварину були відсутні будь-які ідентифікаційні документи, що унеможливлює встановити її походження. Наразі винного притягнуто до адміністративної відповідальності. Труп тварини утилізовано на худобо могильнику.

У цілому минулого тижня продовжено проведення заходів по недопущенню надходження на споживчий ринок неякісної продукції тваринного походження. Як повідомив начальник відділу ветеринарної міліції МВС України полковник міліції Сергій Оксюта, мобільними групами здійснено 200 перевірок суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження.

Всього під час перевірок задокументовано 74 правопорушення.

Вилучено з обігу 471 кг продукції тваринного походження, якість якої не відповідає вимогам чинного законодавства. Забезпечено контроль за утилізацією 3,2 тонн небезпечної продукції.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору