ПриватБанк запросив жителів Криму підписати петицію Володимиру Путіну

26 квітня 2014, 16:17

ПриватБанк опублікував відкрите звернення до клієнтів Криму і запрошення підписати петицію на адресу Президента Росії Володимира Путіна.

Як повідомляє прес -служба , банк прагне знайти оптимальні шляхи вирішення ситуації, яка склалася в Криму і закликає російську владу не перешкоджати, а сприяти у виконанні зобов'язань перед клієнтами Криму.

"Крок за кроком ми будували наші відносини з жителями Криму протягом 20 років. Ми інвестували величезні гроші, щоб наші відділення, банкомати і термінали були на кожному розі, наші технології були найзручнішими, а наші тарифи - найвигіднішими. А тепер все це руйнується з волі керівництва Російської Федерації" , - йдеться у відкритому зверненні ПриватБанку.

Без сприяння російської влади в питаннях створення прозорої процедури роботи банку виплати грошей вкладникам неможливі. Ускладнює ситуацію також і те, що гроші видані кримським же клієнтам у вигляді кредитів, і з початком заворушень на півострові практично всі клієнти перестали виконувати свої зобов'язання за кредитами. У зв'язку з цим одностороннє виконання зобов'язань з боку ПриватБанку може поставити під загрозу не тільки роботу банку, але і всю фінансову систему України .

Сотні кримчан підписали петицію в перші ж хвилини публікації з проханням до Володимира Путіна перестати говорити мовою погроз, шантажу та ультиматумів з керівництвом банку і дозволити Банку Москви або будь-якому іншому російському банку стати наступником інфраструктури, активів і пасивів ПриватБанку в Криму.

ПриватБанк запрошує підтримати петицію за адресою http://privatbank.ua/krym/

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору