ДАІ Черкащини закликає водіїв під час поминальних днів дотримуватись правил дорожнього руху

26 квітня 2014, 16:45

Наближаються поминальні дні, люди зустрічатимуться в родинному колі, відвідуватимуть пам’ятні місця, кладовища. В цей час значно активізується автомобільний рух, зростає кількість автотранспорту на дорогах. Працівники Державтоінспекції Черкаської області звертаються до всіх учасників дорожнього руху: не порушуйте правил обгону, проїзду перехресть, швидкісного режиму, світлофорної сигналізації, залізничних переїздів. 

Про це інформує прес-служба ДАІ області.

Шановні учасники дорожнього руху! Закликаємо Вас! Коректно ставтеся до своїх колег-водіїв та пішоходів, залишайте свої транспортні засоби лише в місцях відведених для стоянки, щоб не створювати перешкод громадянам, які відвідують поминальні місця на кладовищах.

При виявленні грубих правопорушень на дорогах, які провокують створення аварійних ситуацій, або стають їх наслідком, як наприклад, керування автомобілем у нетверезому стані, правоохоронці будуть діяти відповідно до чинного законодавства.

Нагадуємо, що за керування авто напідпитку на водія чекає штраф від 3400-до 5900 гривень, або позбавлення права керування автомобілем від одного до двох років, або 70 діб адміністративного арешту.

Також звертаємо увагу на те, що значна кількість ДТП, у яких гинуть люди, стається з вини водіїв у нетверезому стані. А це уже злочин за який відповідно до Кримінального кодексу України передбачається позбавлення волі.

Дякуємо за розуміння, бережіть своє життя та життя оточуючих!

Поділитись

Коментарі

Вгору