ПриватБанк відкриває футбольні “каси” на українських сайтах і блогах

16 квітня 2014, 10:49

 

ПриватБанк запровадив новий сервіс - веб-віджет для продажу футбольних квитків на матчі лідерів Прем'єр-ліги України: "Шахтаря", "Дніпра", київського " Динамо", "Металіста" і "Чорноморця".

Як повідомили в банку, використання цього простого та зручного віджета дозволить відкрити віртуальні футбольні каси на будь-якому сайті або у блозі, яким користуються футбольні вболівальники.

- У першу чергу такий віджет потрібен футбольним спортивним ресурсам, які тепер можуть надати користувачам не тільки можливість отримати найоперативнішу інформацію, але й швидко придбати квитки на матчі провідних українських клубів, - каже керівник Центру продажу квитків ПриватБанку Христина Кармазіна. - Придбати квиток на омріяний матч можна в будь-якому місті України, а прибуток від продажу квитків стане хорошою матеріальною підтримкою для інтернет-ресурсу.

За допомогою футбольного віджета відвідувачі сайту зможуть за пару хвилин вибрати, оплатити і роздрукувати квиток на футбольний матч улюбленої команди. Оплатити квиток можна карткою будь-якого банку через безпечну систему платежів LiqPay, а роздрукувати - прямо з сайту. Також можна отримати квиток у форматі *.pdf на особисту пошту. Придбаний за допомогою віджета ПриватБанку квиток на матч сканується турнікетами стадіону і не вимагає додаткового обміну. Інформування клієнтів про найближчі спортивні події, а також повернення коштів у разі скасування матчу забезпечує ПриватБанк .

Футбольний віджет ПриватБанку можна встановити безкоштовно. Інтеграція віджету на сайт не вимагає додаткових зусиль зі сторони розробників. Додаткову інформацію про віджет можна отримати, надіславши запит на е-мейл bilet@privatbank.ua.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору