ПриватБанк відкрив онлайн-школу для касирів

19 червня 2014, 11:34

ПриватБанк запустив програму онлайн-навчання для персоналу торгових підприємств і компаній – партнерів банку.

Як повідомила прес-служба, тепер касири торгових точок, які працюють із банківськими платіжними терміналами та пластиковими картками, можуть проходити навчання та онлайн-тестування просто на сайті банку. Після успішного тестування банк надішле кожному слухачеві онлайн-курсів офіційний сертифікат про отримання кваліфікації.

- Завдяки таким відомим проектам, як Coursera, навчання через Інтернет стає дуже популярним в усьому світі. В Україні цю тенденцію підтримав ПриватБанк і першим серед банків запустив інтерактивне навчання для персоналу торгових підприємств, – говорить pаступник Голови Правління ПриватБанку Роман Негинський. – Наша онлайн-школа отримала активну підтримку власників і керівників більшості українських торгових підприємст. Для наших партнерів навчання проводиться безкоштовно.

У банківській онлайн-школі касири та інші співробітники торгових підприємств навчаться швидше обслуговувати клієнтів із пластиковими картками, стикерами та іншими платіжними засобами; відрізняти справжні картки від фальшивих; визначати, чи є пред’явник картки її власником; робити повернення коштів і грамотно діяти в будь-яких ситуаціях. Навчальний курс оновлюється в режимі реального часу та враховує всі зміни та нововведення в роботі банківських терміналів.

«Дуже часто покупці, а особливо молоді люди, обираючи у нас прикраси, розраховуються пластиковими картками. Такий спосіб оплати дозволяє запропонувати клієнтам різні додаткові можливості, наприклад, такі цікаві сервіси ПриватБанку, як «Миттєва розстрочка» або «Оплата частинами», – говорить директор компанії «925 SILVER JEWELLERY» Руслан Вайсман. – Наші торгові точки знаходяться в різних містах України, тому процес навчання персоналу для нас дещо ускладнений. А програма онлайн-навчання, яку надав ПриватБанк, у цьому дуже допомагає.

На сьогоднішній день мережа в торгових і сервісних підприємствах України нараховує понад 123 тисячі POS-терміналів. Щодня через мережу терміналів ПриватБанку оплачують покупки понад 900 тисяч чоловік. За підсумками березня 2014 року обсяг безготівкових платежів через POS-термінали ПриватБанку становив 3,2 млрд грн.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору