Містобудівна рада схвалила три проекти забудов у Черкасах

19 червня 2014, 11:29

 

Три архітектурних проекти пройшли узгодження 18 червня цього року на засіданні міської архітектурно-містобудівної ради.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

– До розгляду міської архітектурно-містобудівної ради внесено 4 питання: проект детального плану території лісової просіки між вулицями Сержанта Волкова, Михайла Ткалича та Чичеріна; містобудівний розрахунок житлово-громадського комплексу по вул. Маршала Батицького; проект розміщення майданчика для паркування легкових автомобілів на бул. Шевченка між вул. Університетською та Франка і проект упорядкування розміщення тимчасових торгівельних споруд на перетині вул. Богдана Хмельницького – Гагаріна та упорядкування ринку на Митниці, – поінформував присутніх заступник директора департаменту – начальник управління планування та архітектури департаменту архітектури, містобудування та інспектування, головний архітектор міста Віталій Чернуха.

Щодо першого проекту, то 2006 року на зазначеній території планувалось звести готельно-розважальний комплекс, але з часом вирішили змінити цільове направлення. Загалом, новим проектом передбачається будівництво 25 котеджів на земельних ділянках, площею від 6 до 7 соток. Планується також зведення торгівельного об’єкту.

Нужно построить мобильный офис? Вам помогут быстровозводимые модульные здания на siverstalco.com

Проект містобудівного розрахунку житлово-громадського комплексу по вул. Маршала Батицького також передбачає будівництво житла. Планується, що сумарна площа квартир у п’ятиповерхових будинках становитиме 22800 кв.м, пенхаузів – 2750 кв.м. У зазначеному мікрорайоні заплановано також зведення дитячого садка, двох шкільних корпусів і торгівельного комплексу.

За підсумками розгляду архітектурно-містобудівна рада схвалила обидва проекти з умовою врахування деяких технічних зауважень.

Найбільшу полеміку між фахівцями викликало обговорення проекту розміщення майданчика для паркування автомобілів на бул. Шевченка між вул. Університетською та Франка, витрати на її спорудження згоден взяти на себе власник торгівельної мережі «Делікат».

Проблема паркування біля популярних у місті торгівельних точок зростає з кожним роком. Разом із тим, чимало слушних зауважень стосувалося безпеки руху транспорту, екологічних питань та ін. Зрештою, було запропоновано відкласти розгляд цього питання та вивчити можливості щодо розробки альтернативних проектів: розміщення автомобілів паралельно бульвару (що також є утрудненим через незначну ширину вулиці) та будівництва парковки на частині площі перед приміщенням університету (за згоди цього ВНЗ).

На засіданні містобудівної ради також було погоджено схему упорядкування розміщення тимчасових торгівельних споруд на перетині вул. Богдана Хмельницького – Гагаріна та упорядкування ринку на Митниці (на фото – третій варіант справа).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору